Studencki Przegląd Ekonomiczno-Społeczny

Co robimy?

Umożliwiamy studentom pragnącym w przyszłości zająć się pracą badawczą publikowanie własnych artykułów w Studenckim Przeglądzie Ekonomiczno-Społecznym(SPES) – periodyku naukowym, którego procesem redakcji zajmujemy się osobiście.Tematyka czasopisma obejmuje m.in. ekonomię, finanse, międzynarodowe stosunki gospodarcze, metody ilościowe, a także filozofię, socjologię i historię.

Jak działamy?

Zainteresowany opublikowaniem swojego artykułu student przesyła swój artykuł do redakcji. Następnie każda praca podlega procesowi zewnętrznej, podwójnie anonimowej recenzji (double-blind) przez specjalistów z danej dziedziny, będących członkami Instytutu Studiów Ekonomiczno-Społecznych lub pracownikami naukowymi SGH.

Od stycznia 2007 roku pismo jest oficjalnie zarejestrowane pod numerem ISSN 1897-1245. Od kwietnia 2010 roku “Studencki Przegląd Ekonomiczno-Społeczny” ukazuje się drukiem.

Jakie są nasze cele?

Wydając Studencki Przegląd Ekonomiczno-Społeczny pragniemy dać ambitnym studentom możliwość zaprezentowania własnych dokonań naukowych, a przez to ułatwić start w karierze naukowej.

Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z naszą redakcją.

Redaktor naczelny: Katarzyna Woźniak(katarzyna.wozn@gmail.com)